Kalendarz wydarzeń i uroczystości - Listopad 2011

14-XI-po raz drugi odbędą się zdjęcia do "smerfnego'' kalendarza.

15-XI- odbędzie się zebranie Rodziców dzieci z oddziału zerowego.

21-XI-odbędzie się przedstawienie teatralne pt: "O rybaku i złotej rybce'' , jest to spektakl, który opiera się na motywach znanej i lubianej przez dzieci baśni "O Rybaku i Złotej Rybce''. Akcja widowiska rozgrywa się tu i teraz, w realiach, które zna każde dziecko. Poprzez przeniesienie naszych bohaterów do czasów współczesnych,chcemy pokazać i uwypuklić wady konsumpcyjnego podejścia do życia. Zwracamy uwagę małego widza na negatywny wpływ telewizji, a w szczególności na niektóre pokazywane w niej reklamy. Chcemy pokazać dzieciom, że nie trzeba mieć wszystkiego co jest w danym momencie na topie, aby być fajnym i lubianym.Pokazujemy także najmłodszym, że niekiedy czas spędzony przed telewizorem czy komputerem jest niejednokrotnie zmarnowanym, że w pogoni za modą, za tym aby mieć "to coś"- często zapominamy o naszych najbliższych, o naszych przyjaciołach Spektakl mimo, iż porusza tak ważne kwestie jest bardzo wesoły, a zabawne dialogi z łatwością trafiają do małego widza.

22-XI-Odbędą się warsztaty logopedyczne dla Rodziców dzieci 3,4,5,6 letnich. Celem spotkania jest: prezentacja wybranych metod i form pracy w trakcie zajęć logopedycznych, wyjaśnienie jak należy ćwiczyć z dzieckiem w domu, aby dziecko odniosło sukces w zakresie usprawniania mowy,wskazówki do pracy w domu, eliminowanie nieprawidłowości nawyków u dzieci, rola Rodziców w terapii mowy dziecka.

25-XI Światowy Dzień Pluszowego Misia-dzieci w tym dniu poprzez zabawę dowiedzą się jak i kiedy powstał pierwszy pluszowy miś, smerfy przyniosą do przedszkola swoją ukochaną pluszową zabawkę, nasi milusińscy będą smakowali ukochane smakołyki, które uwielbiają misie....

30-XI ANDRZEJKI-Nauczyciele wprowadza dzieci w magiczne opowieści o wróżbach, czarach itp: Dzieci wezmą udział w zabawach, wróżbach i przepowiedniach andrzejkowych.

2 listopada 2011

Deklaracja Dostępności

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa

skocz do góry