Rok szkolny 2018/2019

I znów za nami kolejny rok pełen wrażeń! 26 czerwca oficjalnie zakończyliśmy Smerfny rok szkolny 2018/2019. Ten rok był dla Nas i naszych przedszkolaków bardzo intensywny. Naszym wspaniałym Ciociom nie brakuje kreatywności, codziennie rzucały sobie nowe wyzwania i to dzięki nim z roku na rok jakość kształcenia w naszych placówkach osiąga coraz wyższy poziom. Międzynarodowy projekt „Piękna nasza Polska cała”, projekt edukacji czytelniczej „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – czytające przedszkolaki, edukacja matematyczna – kodowanie na dywanie, czy też terapia uważności „Uważność i spokój żabki” wg E. Snel to zaledwie kilka realizowanych przez naszą kadrę projektów intensywnie angażujących, rozwijających umiejętności i poszerzających wiedzę naszych dzieci. 
I w tym miejscy pragnę podziękować całej wspaniałej kadrze – pedagogicznej i niepedagogicznej Niepublicznego Przedszkola Smerfy, Niepublicznego Przedszkola Smerfusie, oraz Żłobka Smerfusie, to dzięki wam tak intensywnie się rozwijamy, a nasze przedszkolaki w ciepłej, rodzinnej atmosferze uczą się i rozwijają! 
Podziękowania należą się również Rodzicom naszych Smerfów. Dziękuję Państwu za zaufanie, wsparcie i dobre słowo. Dziękujemy również za każde upublicznienie opinii na nasz temat dzięki którym otrzymaliśmy 1 miejsce w plebiscycie „Orły Edukacji” na terenie miasta Marki. 
Na koniec chciałabym jeszcze złożyć serdeczne życzenia moim kolejnym absolwentom. Kochane Ważniaki! Życzę wam powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych! Wierzę, że świetnie poradzicie sobie w tym nowym wielkim szkolnym świecie!
Nadchodzący rok szkolny 2019/2020 będzie dla nas bardzo wyjątkowy. Przedszkole Smerfy we wrześniu 2019 roku skończy 20 lat! W związku z tym przed nami rok pełen uroczystości, radości i świętowania, ale również wyzwań! Szczególnie dla naszej Cioci Agaty, która od września 2019 zajmie stanowisko Wicedyrektora Przedszkola Smerfy i Przedszkola Smerfusie! 
Dziękuję i liczę że kolejne lata naszej pracy będą równie owocne!

Mariola Opalińska

5 lipca 2019

zdjecie

Deklaracja Dostępności

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa

skocz do góry