Za nami kolejne pożegnania...

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas dla Nauczycieli, to czas podsumowania naszych rocznych działań, doświadczeń i ciężkiej pracy. Mimo tylu lat doświadczenia, co roku towarzyszy nam wzruszenie, gdy kolejne grupy Ważniaków żegnają Przedszkole. 

 

Przed Wami drogie Ważniaki kolejny etap edukacji. Wiemy, że jesteście w pełni na niego gotowi i trzymamy kciuki by w szkole, tak jak w przedszkolu, codziennie towarzyszył Wam uśmiech! Serdecznie dziękujemy, za chwile, które spędziliśmy razem! Niektórzy z Was rozpoczęli swoją przygodę ze Smerfami tuż po ukończeniu pierwszego roku życia! Cieszymy się, że mieliśmy okazję towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym okresie dzieciństwa! Mamy nadzieję, że czas spędzony w Smerfach na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Smerfnym Rodzicom za zaufanie, za wszystkie dobre słowa, za wsparcie i docenienie. Za każdy Wasz uśmiech i życzliwość, którą witaliście nas każdego ranka! 

 

Przed nami upragniony okres wakacyjny, czas naładować baterie. Wszystkim mały i dużym Smerfom, oraz ich Rodzicom życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku!

Wasze Ciocie 

 

27 czerwca 2022

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14

Deklaracja Dostępności

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa

skocz do góry