Oświadczenie

OŚWIADCZENIE

 

W związku z pomówieniami jakie ukazały się na Facebooku na temat naszej Placówki- Niepubliczne Przedszkole „Smerfy” i mojej osoby, chciałabym przedstawić moje wyjaśnienia. Należy się to naszym podopiecznym i ich Rodzicom oraz wszystkim, którzy byli związani z nami w ciągu 15 lat naszej działalności.

 

W dniu 17 kwietnia 2015 r. użytkownik o nazwie Anita Kacperek zamieściła na portalu Facebook w grupie publicznej pn. Forum Mieszkańców Marek, a także na stronie głównej swojego profilu na Facebooku publikacje, w których pomówiła Niepubliczne Przedszkole „Smerfy” o złe żywienie podopiecznych. Anita Kacperek w w/w publikacjach zamieściła zdjęcie kanapek z białego chleba posmarowanych masłem i zarzuciła Niepublicznemu Przedszkolu „Smerfy” złe karmienie swoich podopiecznych. Następnie w dniu 19 kwietnia 2015 r. Anita Kacperek uzupełniła swój post zamieszczony w grupie publicznej pn. Forum Mieszkańców Marek dodając, że zgłosila sprawę do Oświaty.

 

W związku z tym oświadczam, że wszelkie zarzuty kierowane pod adresem naszej Placówki ze strony użytkownika Anita Kacperek są nieprawdziwe i zostały dokonane w złej wierze. Jak ustaliliśmy profil pn. Anita Kacperek jest własnością Anity B. Jednakże to nie ta osoba rozpowszechniała za jego pomocą pomówienia wzgledem naszego Przedszkola, lecz jej matka Dorota B., korzystająca z jej konta na facebooku bez jej wiedzy i zgody. Jak ustaliliśmy Dorota B. starała się o pracę w naszym Przedszkolu. Nie otrzymała jednak zatrudnienia.

 

Pomówienia zamieszczone przez Dorotę B. na portalu facebook zostały uczynione w ramach zemsty. Potwierdza to okoliczność, że gdy próbowaliśmy polubownie załatwić z nią sprawę, to odpowiedziała nam (cytat): „Nie zamierzam publkować przeprosin, jeszcze raz to wrzucę, chyba że DOGDAMY SIĘ FINANSOWO”.

 

Pomówienia zamieszczone przez Dorotę B. na portalu facebook zostały już usuniętę przez jej córkę. Pomimo to pozostał wielki niesmak i żal. Naruszone zostały zarówno moje dobre imię, jak i dobre imię, i renoma naszej Placówki.

 

W związku z tym pragnę jeszcze raz zapewnić, że informacje przedstawiane przez Dorotę B. są nieprawdziwe i krzywdzące. Zostały one dokonane w celu pognębienia naszej Placówki oraz mojej osoby. W naszym Przedszkolu dzieci traktowane są ze szczególną troską i starannością. Posiłki wydawane naszym podopiecznym zawsze są odpowiednio obfite, smaczne oraz dobre jakościowo. Staramy się żywić dzieci jak najlepiej, bo wiemy jak ważne jest odpowiednie i zdrowe pożywienie w tak młodym wieku. Jednocześnie zapewniam, że ilość i jakość posiłków w naszej Placówce zawsze będą odpowiadać wysokim standardom.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY NIE SZCZĘDZILI WSPARCIA W TYM

TRUDNYM DLA PRZEDSZKOLA, DLA MNIE I MOJEJ RODZINY MOMENCIE.

 

Z poważaniem Mariola Opalińska

17 maja 2015

Deklaracja Dostępności

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa

skocz do góry